Overzicht met de verschillen tussen de Hub Low en de Hub Medium

Het Hikvision alarmsysteem bestaat uit meerdere producten die allemaal draadloos verbonden zijn aan een centrale, genaamd de Hub.
Er zijn 2 soorten van de Hub, de Hub Low en de Hub Medium. Het verschil zit hem in het aantal producten dat je kunt koppelen en de ondersteuning van 3G/4G netwerken van de simkaart.
De Hub Low ondersteunt onder andere 64 draadloze detectors, en kan daarnaast nog legio andere producten koppelen zoals afstandsbedieningen en sirenes. De Hub Medium ondersteunt 96 draadloze detectors, en kan in totaal 210 producten koppelen.
Het draadloze bereik is in open veld 2.000 meter, en de detectors en alle andere apparaten worden middels een QR code in de Hikvision app draadloos gekoppeld. Mocht het bereik van de Hub en de detector onvoldoende zijn, dan kan deze met een draadloze repeater worden uitgebreid. Zelfs meerdere repeaters zijn te koppelen om zo zelfs de grootste woningen, maar zeker ook fabrieken te kunnen beveiligen.
De producten van het Hikvision AX Pro alarmsysteem bestaan uit de volgende categorieën:
Het Hikvision AX Pro alarmsysteem is volledig bedienbaar met je smartphone, maar daarnaast kun je ook gebruik maken van onderstaande producten om het systeem in of uit te schakelen.
Bewegingsdetectors, deurcontacten en glasbreuk melders beveiligen elke binnenruimte. Dankzij de ingebouwde camera, en het kunnen samenvoegen van externe camera’s aan een bepaalde detector, zie je direct wat er op die locatie gebeurd.
Ontvang je een inbraakmelding van een deurcontact of een bewegingsdetector dan zal de gekoppelde camera direct de waargenomen beelden naar je smartphone sturen, zodat jij gepaste actie kunt ondernemen. Je weet dus altijd direct wat er aan de hand is. Inbraak detectie en live video weergave in 1 melding, daarvoor kies je Hikvision AX Pro.
Met buitendetectie voorkom je pas écht een inbraak.
Dankzij toepassing van onderstaande detectors in tuin of oprit voorkom je dat een inbreker ongezien kan starten met zijn inbraakpoging.
De sirene zal klinken zodra de inbreker één stap in de tuin zet.
Indien gewenst ontvang je direct meerdere foto’s van de dader op je smartphone zodat je direct de juiste actie kunt ondernemen.
Met een vaste en/of een draagbare paniekknop is extra hulp inschakelen eenvoudiger dan ooit. Activatie van de paniekknop kan de sirenes laten klinken en brengt direct alle systeem eigenaren / familie of meldkamer op de hoogte.
Rookmelders beschermen jou en je spullen tegen brand door snel te reageren op rook of een sterke stijging van de temperatuur.
Luide sirenes waarschuwen de omgeving dat er iets aan de hand is in je woning of bedrijf. Hierdoor wordt de aandacht getrokken van omwonenden en zal een inbreker vertrekken.
Elke detectie zal door het Hikvision AX Pro alarmsysteem ook altijd worden doorgegeven op je smartphone middels push meldingen.
Wil je meer informatie lezen?
Ga dan naar onze volgende pagina over de detectie wijze van het Hikvision AX Pro alarmsysteem.